Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chowkyns

Nejznámější Lidi z wowresource.eu ...

Recommended Posts

Na wowres jsem oproti jiným relativně krátce ale lidé kteří mi pomohli, jsou ochotní a vážím si jich jsou: vladonix a Axxxa

 

Teď by me zajímalo kolik z lidí co napsali moderátory to myslí vážně a není to jen lezení do ..... :D

 

_______

OT:

Clou:

Je zde hodně lidí co něco umí ale rádi se tím vychloubají a začátečníky za to jen buzerují ať se jdou učit na weby jako je japsatweb.cz,jaknaweb.cz a nebo ať hledají na Googlu.Vím je jednoduší se zeptat,protože to tak doopravdy je.

Souhlasim že když člověk aspoň tuší něco o tom co potřebuje je jednodušší se zeptat, ale když na hulákadlo někdo spamuje jak udělám rozcestník webu, a nestačí mu jednoduchá odpověd, tak je lepší dát mu odkaz na "jakpsatweb" aneb dělat práci za lidi co nemají o ničem ani ponětí, jsou líní se něco naučit a do večera chtějí mít hotový server, opravdu nechci ;)

Samozřejmě když je možnost, snažim se kvalitně poradit každému kdo "si to zalouží"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ charlie, trudrig, xmat, hisgrak, yas, bLuma...

 

- xdizox (on vi proc ;) )

 

spousty jsem vas poznal, spousty jsem ani neznal pravym krestnim jmenem natoz celym, spousta lidi pomohlo me a mam zato, ze spouste jsem pomohl ja. chodim uz sem opravdu jen zridka, ale nejvic jsem se tu naucil :- )

 

diky vsem co se mnou meli trpelivost :nw2_guitar:

 

ps: v tom seznamu chybi hromada jmen, ale coz.. to ze jsem vas nevychrlil z prstu hned napoprve jeste neznamena, ze jsem na vas uplne zapomnel ;)

 

keep it real

 

 

edit: heh mimochodem ten "typek" co si tu na me stezoval, hochu mels proste smulu, ja vzdycky nemel rad "ascentaky" aka "arkemaky" :D:P tak se nezlob, utri celo, nech projit emoce nekam smerem ke zdi a zacni znova, treba u mangosu :P

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě co si vzpomínám do minulosti, tak to určitě byl Bufffer. Uměl pomoct a dalo se s ním normálně bavit.

Edit: A zapomněl jsem na Saretha.

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dojem ze se to torsku zvrtlo :) puvodne to bylo kdo je nejznámější, kdežto teď je to kdo komu jak pomohl :)

Podle mě sou známí hlavně moderátoři a pro lidi kteří tu byli už dřív i ti kteří moderátoři byli.

Jinak když sme u toho kdo komu jak pomohl...

Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi někdy nějakým způsobem pomohli. Bylo toho hodně nevzpomínám si kdo to byl ani při jaké příležitosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

[OT]

Dovoluji si obnovit tento rok starý topic. A to hned z několika důvodů.

Chtěl bych se prostřednictvím tohoto postu vyjádřit k tomuto foru. Když jsem "začínal" bývávala tu opravdová elita,také tu bývávalo méně lidí to je pravda. Ale nestávalo se že by se každý týden ptal někdo na stejnou věc apod.

Teď to tu spíš vypadá jak na smetišti. Na smetišti na kterém zbylo už jen pár "vyvolených" lidí,kteří se stále chtějí přehrabovat v bordelu.

[/OT]

 

A teď k věci toto forum má mnoho zvučných a známých jmen. Ať už jde o axxu a její Maze creator a web templaty, vladonixe,hisgraka a jeho armory,sneaka jakožto zakladatele fora. bLumu jako nesmrtelného moderátora. kupkoida jako mistra hw. Tito lidé byli při zrodu tohoto fóra - a zdaleka nebyli jediní. V poslední době jsou tu takové stálice co umí a nemusí se k tomu přetvařovat uvedu např. Jamiru,Stonera,Spichyho. Pak je tu pár děcek co by si strašně přálo být dospělými,ale ne a ne to jít (jmenovat je raději nebudu,všichni o nich víme).

Škoda že v poslední době jsou tu jen ti negativní,málokdy se tu objeví topic který opravdu stojí za to. Nemyslím tím kradené templaty,kody nebo nikam nevedoucí offtopicy.

Je škoda že tu ti "zakladatelé" už nejsou,nic je tu nedrží to je pravda,ale dokuď si tu každý bude moci dělat co chce tak to tu jiné nebude. Pokud bude někdo chtít nechť se vyjádří k nejznámnějším lidem z wowresu ať si je všichni připomeneme :)

 

Edit : Ti co chtějí post-huntit tak ať raději na Odpověď zapomenou,aspoň tenhle topic nechte být.

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen bych podotknul, že jsem u založení WR nebyl. Datum registrace mého acc je 16. 7. 2005 a to jsem byl ještě strašný smrad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass, bLuma, Xmat, Axsxa, Jamira, STONERSVK Lidí, co něco dělají pro WSS je už málo, ale přece jenom tu ještě někdo je a můžeme za to být jenom vděčný.

 

PS: Omlouvám se, jestli jsem na něco zapomněl :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladas,Bluma,Axxxa,Jamira,Stonersvk..

 

V neposlední řadě taky Sneaker.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to tak vidim, tak moje zanedbatelný 1.V postech na hulákadle tu opravdu nepadlo:D

 

Mimo ot:

Axxa,SneakerXZ,wladass,kupkoid,bluma,xmat... atd nechci je tu vsechny vyjmenovávat, svým způsobem si vážím všech, který pro tohle fórko něco udělali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z řad uživatelů:

* axxxa ______- Neznám, ale stále jí tady čtu.

* B30wu1f ____- Grafika? Nápady? Web? Teď sám nevím. Pomáhal mi s cata, nějaký detaily. Nakonec nebyl čas.

* Dendoo _____- Grafika?

* nEcroVisiOn - Nebudu sem tahat osobní věci. Témata v sekci "MaNGOS / Patche" má dobrý, slušnej SD2 scripter.

* Spichy _____- Pomoc s Mirror Image pro mangos. Dodnes jsem to nedotáhnul do konce. Moje chyba.

* STONERSVK __- Ví co dělá.

* Wladass ____- Škoda, že legendy vznikají až když je po boji.

Na hodně lidí jsem zapoměl, sorry.

 

Z řad moredátorů:

* bLuma __- Přivedl mě na myšlenku nahrávání dat autobrouadcastu do mem při startu core, pomáhal s řešením.

* Clou ___- Sranda na hulákadle, věčnej pohodář (až na pár vyjímek).

* Xmat ___- Působí heroicky, ale rozumíme si.

Pozn.: Clou.. ale jo.. Taky sem patří. A na lezení do pr. zapomeňte, myslím to upřímě.

 

+ Všichni kdo mě sytí nápady, energií a jsou mi oporou, abych to jen tak nevzdal v těchto těžkých dobách..

 

Závěrem jsem chtěl napsat koho nenávidím, ale neudělám to. Namísto toho použiju opět citáty:

"Milujte své nepřátele! Poškodíte tím jejich pověst. A jestliže má tvůj nepřítel hlad, nasyť ho; má-li žízeň, dej mu pít. Tím ho zahanbíš a přivedeš k lítosti."

Toto se ovšem na jednoho uživatele WS velice hodí: "Nesplněné sliby způsobují bezdůvodná nepřátelství."

A do třetice všeho dobrého: "Naši nepřátelé jsou rozhodně blíž pravdě se svými úsudky o nás než my sami."

 

EDIT: Přidán Spichy, STONERSVK.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z řad uživatelů:

Axxa ___- Neznám, ale stále jí tady čtu.

nEcro __- Nebudu sem tahat osobní věci. Témata v sekci "MaNGOS / Patche" má dobrý, slušnej SD2 scripter.

Dendoo _- Grafika?

Wladass - Škoda, že legendy vznikají až když je po boji.

B30wu1f - Grafika? Nápady? Web? Teď sám nevím. Pomáhal mi s cata, nějaký detaily.. Nakonec to stejně padlo (málo času?).

Na hodně lidí jsem zapoměl, sorry.

 

Z řad moredátorů:

bLuma __- Přivedl mě na myšlenku nahrávání dat autobrouadcastu do mem při startu core, pomáhal s řešením.

Clou ___- Sranda na hulákadle, věčnej pohodář (až na pár vyjímek).

Xmat ___- Působí heroicky, ale rozumíme si.

Pozn.: Clou.. ale jo.. Taky sem patří. A na lezení do pr. zapomeňte, myslím to upřímě.

 

+ Všichni kdo mě sytí nápady, energií a jsou mi oporou, abych to jen tak nevzdal v těchto těžkých dobách..

 

Závěrem jsem chtěl napsat koho nenávidím, ale neudělám to. Namísto toho použiju opět citáty:

"Milujte své nepřátele! Poškodíte tím jejich pověst. A jestliže má tvůj nepřítel hlad, nasyť ho; má-li žízeň, dej mu pít. Tím ho zahanbíš a přivedeš k lítosti."

Toto se ovšem na jednoho uživatele WS velice hodí: "Nesplněné sliby způsobují bezdůvodná nepřátelství."

A do třetice všeho dobrého: "Naši nepřátelé jsou rozhodně blíž pravdě se svými úsudky o nás než my sami."

 

Krasně si to napsal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno tak ja to poviem takto, pre mňa je každý človek ktorý tu je fajn. Ale má to nejaké hranice.

Nemám proti nikomu nič. Ale tak naznámejśí ludia z Wowresource.eu ťažko povedať.

 

Všetci su u mňa fajn, nemôžem spraviť zoznam. Takže ked si toto čítaš tak si u mňa fajn :D Lebo ja som tu neni

proti nikomu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno tak ja to poviem takto, pre mňa je každý človek ktorý tu je fajn. Ale má to nejaké hranice.

Nemám proti nikomu nič. Ale tak naznámejśí ludia z Wowresource.eu ťažko povedať.

 

Všetci su u mňa fajn, nemôžem spraviť zoznam. Takže ked si toto čítaš tak si u mňa fajn :D Lebo ja som tu neni

proti nikomu.

Jo to jo ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...okej když je to za rok tak píšu znovu :):

 

Nejlepší lidi...:

 

NecroVision (Mockrat me pribral pod nej do projektu jsem mu vdecny)

Axxa (Sikovna slecna, dokonale ovladala grafiku a PHP)

SneakerXZ (Pro mě autorita)

Clou (Pohodář, není tak upjatý jak ostatní modi :) )

bLuma (Jako lamě mi mnohokrát pomohl)

kupkoid (Tak jsem k němu vzhlížel, vždy má inteligentní vystupování a asertivní jednání)

 

+ ostatní... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×