Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

Hledám 3D grafika

Recommended Posts

ahoj, programuji hru (3D) potřeboval bych nějakýho lepšího grafika nejspíš to bude nějaká střílečka, nějaká první verze bude zdarma a pokud bude úspěch mohla by se další verze (díl) prodávat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: si myslis ze naprogramujes nejaku hru a budes ju predavat ? Si pis ze nevytvoris ani len trosku dobru na 1.st verzii :D Edited by Dead F. Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

jsem udelal dobrou hru, kdo mi koupi pocitac ma bod :D musi mit 2 jadrovy procesor a Zdroj aspon 600W .......... kdo ma 3 body , a ktomu mi sezene 5000 na elektrinu tak vyhral a dostane zadarmo hru bulanci :D kdo si chce zahrat :D je to 3D hra

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Já to mu teda moc nevěřim, ale jestli chceš něco načmárat ve 3D tak klidně pomůžu.

Něco už ve 3D umím

Edited by Baal2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiki k tvým schopnostem, pochybuju že dáš 2D. K tvému věku a vyjadřování, pochybuju že dáš někdy 3D. Když ani bLuma si na 3D netroufl, možná tě podceňuju, ale tomuhle bych nevěřil ani kdyby mě podplatili. Sorry za ot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fiki k tvým schopnostem, pochybuju že dáš 2D. K tvému věku a vyjadřování, pochybuju že dáš někdy 3D. Když ani bLuma si na 3D netroufl, možná tě podceňuju, ale tomuhle bych nevěřil ani kdyby mě podplatili. Sorry za ot.

 

Hold zazraky se deji....

Fiky stacil by ti 3dsmax 09? i kdyz tam umim jen animaci a jednoduchou :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ybch se hadal :D

ale dobry program je multimedia fusion 2 sem stim kdysi pracoval :D

 

Tak se hádej, jde vidět, že nemáš znalosti. Souhlasím s Kamtarem, že v GM jde skutečně udělat 3D hra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

V GM se 3D hry dělat nedaj. Max. tak jednoducha 2D hra !!! :P

 

(GameMaker je stejně na ho*** existuje mnoho lepších programů+lightwave nebo 3DS max a da se vytvořit slušná 3D hra) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejlepsi je si psat C# :D v 3ds max me o bavi delam kamosovi modely bude delat naky film D: zatim umim udelat male mestecko D: ale nevite jak udelat hru jako je treba sims? (programovaci jazyk , a nejaky navod) nebo aspon na tom stylu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

GameMaker neni jen to co vidíš :) obsahuje mnoho dalších funkcí o kterých nemáš ani tušení. 3D hry se v něm skutečně dají tvořit, ale na to musíš mít již rozsáhlejší znalosti programování. Není to tak "bez problému" jak řekl Kamtar... kdyby to bylo bez problému tak máme 3D her z GameMakeru spoustu, ale tolik jich není, právě díky relativní náročnosti (ta samozřejmě ale není srovnatelná s programováním ve zdrojovék kódu).

 

OT:

Kamtar znalec všechno, mistr světa a bůh na zemi, ve vodě i ve vesmíru :) věřte mu, má vždy pravdu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele ja bych ti pomohl fiki :D uci mse delat 3D ojekty :D tady je scr takove male blbustky co jsem ted za pul hodky vykutil . je to pokoj .

 

post-7487-1237585561_thumb.jpg

 

post-7487-1237585547_thumb.jpg

 

EDIT: kdyby si chtel help tak mi napis na icq 490-009-800 , du spat caute :D

Edited by Bl@ckl@mp1k

Share this post


Link to post
Share on other sites

urcite jsou nejake open knihovny na c# ale to bude jenom engine a pochybuji ze mas znalost c# na takove urovni abys mohls stavet hru i na jednoduchem enginu.pokud chces delat plnohodnotne 3d hry vykasli se na c# a zacni se venovat c++.po nejake dobe zkusenosti mozes stahnout nejake zdrojaky 3d hry prostudovat a zacit stavet na nejakdm enginu ale pochybuji ze to bude k prodeji bude zazrak zda si to nekdo stahne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hele ja bych ti pomohl fiki :D uci mse delat 3D ojekty :D tady je scr takove male blbustky co jsem ted za pul hodky vykutil . je to pokoj .

 

EDIT: kdyby si chtel help tak mi napis na icq 490-009-800 , du spat caute :D

 

vyzera to jaq krabica xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×